Nasz zespół

Doświadczony zespół – Trans NG Sanok

Zmiany restrukturyzacyjne w branży górnictwa i gazownictwa, które miały miejsce w roku 2001, sprawiły, że konieczne stało się powołanie do życia spółki Trans NG.
Głównym zadaniem firmy jest szeroko rozumiana obsługa firm bezpośrednio lub pośrednio związanych z przemysłem naftowym i gazowniczym przy budowie gazaciągów, transporcie ropy i paliw, transporcie ciężarowym normatywnym i ponadnormatywnym oraz usługach dzwigowych.

Firma pełna zalet

Kilkunastoletnia działalność firmy, poparta doświadczeniem i wiedzą pracowników, sprawiła, że usługi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród jednostek prowadzących działalność w branżach związanych z eksploatacja ropy naftowej oraz gazu ziemnego.

Działalność Trans NG

Działalność przedsiębiorstwa realizowana jest w obszarze południowo-wschodniej Polski, w trzech województwach – podkarpackim, małopolskim oraz lubelskim.
Przemysł naftowy i gazowniczy to dziedzina, która uaktywniła się w znacznej części kraju dlatego niezbędnym rozwiązaniem w tej branży są rzetelne usługi transportowe, pozwalające dostarczyć sprzęt i przetransportować ludzi w każde miejsce, gdzie realizowane były lub są działania związane z tą działalnością. Warunki pogodowe i geograficzne nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia – bez względu na to, czy jest to ulewny deszcz, czy lejący się z nieba żar, transport musi odbyć się zgodnie z ustaleniami.
.

Współpraca

Współpraca zawsze odbywa się na warunkach partnerskich, z zachowaniem najwyższej jakości usług oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa, o które dbają wyszkoleni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Niepodważalną zaletą jest także terminowość oraz szeroki i elastyczny wachlarz usług, dostosowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy.
Doświadczenie i wiedza sprawiają, że firma doskonale poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniem.